29 aprilie 2016

Anunț licitație

ANUNȚ

Din data de 29 aprilie 2016

Privind închirierea prin licitație publică a unui spațiu comercial, situat în com. Boghiş, sat. Boghiş nr. 156, aflată în proprietatea publică al comunei Boghiş

Primăria Comunei Boghiș, Județul Sălaj, în temeiul Hotărârii Consiliului Local Boghiș nr.19 din 28 aprilie 2016, organizează licitație publică deschisă prin stigare pentru închirierea unui spațiu comercial, în suprafață de 21 mp, situat în com. Boghiş, sat. Boghiş nr. 156, aflată în proprietatea publică al comunei Boghiş.

Calendarul licitației:

-         Potențiali ofertanți vor depune cererea tip, împreună cu documentele de calificare până la data de 25 mai 2016 ora 10:00 la sediul Primăriei Comunei Boghiș, loc. Boghiș, nr.152, jud. Sălaj;

-         Licitația va avea loc la data de 25 mai 2016 ora 12:00 la sediul Primăriei Comunei Boghiș, loc. Boghiș, nr.152, jud. Sălaj;

Pretul chiriei  pentru suprafaţa ce urmează a fi închiriată este de  minimum 10 lei/mp/lună, în total 210 lei aprobată de Consiliul Local al comunei Boghis, prin Hotărârea nr. 19 din 28.04.2016.

Caietul de sarcini și alte documente necesare licitației se pun la dispoziția solicitantului contra cost.

Achiziționarea caietului de sarcini se face de la secretarul comunei, iar prețul achiziționării acestuia va fi achitat la casieria primăriei.

PRIMAR

MARINA IDA MAGDOLNA

Citește alte articole din categoria Licitații

WordPress主题