6 iunie 2018

ANUNȚ COLABORARE

Operator interviu

Descrierea postului

Kleffmann & Partner SRL, filiala companiei KLEFFMANN GROUP din Germania, cu sediul in Cluj Napoca, lider în domeniul cercetării pieței agricole la nivel global caută OPERATORI INTERVIU pentru aplicarea chestionarelor la fermele agricole din județul dumneavoastra. Operatorii de teren vor efectua munca pe tot teritoriul județului Bistrita-Nasaud.

Cerințe

• deținerea de PFA, SRL sau Întreprindere Individuală (singura posibilitate de facturare pentru munca prestată)
  • mașină personală (decontarea transportului este asigurata)
  • bune abilități de comunicare
  • punctualitate, responsabilitate și seriozitate
  • disponibilitate pe perioada proiectelor, în special pe timpul verii (iunie-septembrie).

• Prețuri atractive pentru chestionarele efectuate;
  • Câștig între 1.500-5.000 RON / proiect, in funcție de numărul chestionarelor efectuate;
  • Implicarea în proiecte interesante din domeniul agricol;
  • Training efectuat de către compania noastră;(postul nu necesita studii in agricultura)
  • Decontarea deplasărilor de la o fermă la alta în vederea efectuării chestionarelor;
  • Program flexibil de lucru.

Pentru mai multe detalii va rugăm să ne contactați la numerele de telefon sau adresele de e-mail de mai jos:

Petruleac Marius – Field Coordinator

tel. 0734-770.275; mail: marius.petruleac@kleffmann.com

Izabella Buzogány – Junior Field Coordinator

tel. 0736-660.282; mail: izabella.buzogany@kleffmann.com

Nicoleta Nădejde – Asistent Field Coordinator

tel. 0724-072.841; mail: nicoleta.nadejde@kleffmann.com

Citește alte articole din categoria Anunțuri

WordPress Blog
Free WordPress Themes